Sousedé
(1/25)
47863-459921
2 190 000 Kč
Přepočet na m2:
7.552 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:47863
Plocha pozemku:290 m2
Datum vložení:22. března 2023

Popis nemovitosti

Plánujete vlastní bydlení v rodinném domě? Sháníte pozemek pro jeho výstavbu? Ale nic přehnaného, abyste nemuseli všechen volný čas věnovat údržbě velké zahrady? Chcete se vyhnout kompletnímu řešení administrativní stránky výstavby domu? Ale zároveň si ho přejete mít dle vlastních představ? Pokud jste odpověděli 5x ano, pak pro Vás mám řešení!Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi rozestavěný patrový rodinný dům s vlastním pozemkem o velikosti 290m2 vč. zastavěné plochy (84,5m2). V uvedené ceně je vše - pozemek, rozestavěná nemovitost - polovina dvojdomku), projekt vč. již vydaných veškerých povolení a napojení na inženýrské sítě (elektřina již na pozemku, vodovod, kanalizace). I když se jedná vizuálně o dvojdům, je každý z nich ZCELA NEZÁVISLÝ na tom druhém. Oddělené jsou základy, mezi přilehlými stěnami je 5cm prostoru a navíc je v této části použito speciální akustické zdivo Porotherm AKU (celkem 2 stěny), díky kterému získá stěna lepší akustické vlastnosti a lépe izoluje od rušivých elementů z okolí. Střecha je také oddělená a každý dům má v projektu jako zdroj tepla vlastní tepelné čerpadlo s teplovodním podlahovým topením. Dalším benefitem je, že stropy a střešní konstrukce není dřevěná, ale z předpjatých dutinových panelů (železobetonové).Obrovskou výhodou této nemovitosti je možnost změny, v podstatě čehokoliv - vnitřní dispozice, možnost krbových kamen, rekuperace, parkovací místo navíc a všeho dalšího. Samozřejmě je na každém kompletní volba použitých materiálů. V případě zájmu je možné se dohodnout na dokončení stavby, a to na základě Smlouvy o dílo přímo s dodavatelem stavby. Plocha přízemí bude 68,2m2, ve 2NP pak 66,2m2 - celkem tedy 135m2, dispozičně 5+1, ale vše může být dle Vašich přání.Rodinný dům se prodává ve fázi, v jaké je možné si ho prohlédnout ve fotogalerii. Jsou zde pro lepší představu také vizualizace, jak bude nemovitost vypadat po kompletním dokončení. Vizualizace interiéru slouží jako možný návrh řešení, nicméně v případě koupě Vám nechám vypracovat interiér dle Vaší představy zcela zdarma! Velká Jesenice nabízí občanskou vybavenost v podobě mateřské a základní školy, sportovního areálu, dětských hřišť, pošty, hospody a několika autobusových zastávek. V těsné blízkosti, přesněji řečeno přes pole je možné navštívit vodní nádrž Rozkoš - vyhledávané místo díky možnostem sportovního vyžití - wakesurf, paddleboard, vodní skůtry, beach volejbal, občerstvení apod. Je zde také velmi dobré dopravní spojení - nájezd na dálnici D11 je vzdálený přibližně 14km, kde se pohodlně dostanete do Hradce Králové, Pardubic, Prahy a do budoucna také do Olomouce, Liberce a Trutnova. Česká Skalice je vzdálena 4km, Náchod 13km a za nákupy do Polska je to 18km (necelých 20minut). Více informací rád poskytnu telefonicky, případně je možné domluvit si osobní prohlídku tohoto nádherného místa. S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté, ve které vložilo důvěru již více než 650.000 spokojených klientů.

Základní údaje

ID nemovitosti
47863

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé