Sousedé
(1/10)
46308-430111
2 200 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:46308
Plocha pozemku:1.000 m2
Datum aktualizace:23. prosince 2022

Popis nemovitosti

Nevzdávejte se snu o rodinném bydlení. Našli jsme pro vás krásné místo pro klidný život na předměstí. Nachází se v obci Bystřany jen kousek od oblíbených lázní Teplice. Představujeme vám stavební pozemek velký 1000 metrů čtverečních v mírném svahu na klidném okraji obce. Pohodlně sem umístíte rodinný dům s terasou, zahradní domek nebo bazén a třeba i boudu pro psa. Pokud hledáte kout, kde budete mít dostatek soukromí, je toto místo ideální. Leží totiž na konci zastavitelného území. Obavy z dostupností sítí také nemusíte řešit, na pozemek je zavedena elektřina a také vyřízené povolení pro vrt. Najít místo s veškerým komfortem pro klidný život, to není jen tak. Bystřany jsou v tomto ohledu skvělou volbou. Mají školku, školu, lékaře, jsou obklopené úchvatnou přírodou Podkrušnohoří a Českého Středohoří, a přitom budete mít blízko i za kulturou, kterou přináší lázeňské město Teplice. K hranicím s Německem je to 20 kilometrů a třeba do Drážďan dojedete za prací či nákupy za 45 min.Sen o vlastním rodinném domě se zahradou už nemusíte jen snít. Ozvěte se nám pro více informací, těšíme se na vás.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
ID nemovitosti
46308

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé