Sousedé
(1/7)
45177-427913
25 000 000 Kč
Přepočet na m2:
9.641 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: AKCE - SLEVA 4 500 000 Kč do konce ledna, včetně provize
ID nemovitosti:45177
Plocha pozemku:2.593 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2023

Popis nemovitosti

!!LEDNOVÁ NABÍDKA PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ - SLEVA!! 4 500 000 Kč (již zahrnuta v inzerované ceně).Zajistíme financování s úrokovou sazbou od 5,69 % s fixací na 5 let. Skvělá dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost a klidné místo obklopené zelení, to jsou Horní Počernice, kde leží slunný pozemek na prodej. Pokud Vás už nebaví shon velkoměsta, ale stále potřebujete mít Prahu na dosah, Horní Počernice jsou skvělou volbou. Mám pro vás rovinatý pozemek o velikosti 2 589 m2, kde můžete postavit rodinný dům o dvou nadzemních podlaží nebo menší developerský projekt - zastavitelnost pozemku je omezena pouze vzdáleností od hranice pozemku (3,5 m). Na hranici pozemku je přípojka elektrické energie, vody a plynu. Odpad je možné řešit vlastní ČOV (čističkou odpadních vod). Sítě tak nejsou problém - na vše je vydáno předběžné povolení. Pozemek je možné koupit jako celek, rozdělit na dva nebo na tři menší - podklady k dělení jsou již připravené. Klidný, stavební pozemek leží ve slepé ulici a je kvalitně odhlučněn od silnice E67.V této lokalitě, cca 20 minut od centra Prahy, se nudit nebudete, v okolí naleznete nespočet možných cyklotras a pěších stezek, koupaliště Eliška, golfová hřiště, hřebčín a mnoho dalšího. Mateřskou a základní školu budete mít v pěší vzdálenosti, stejně tak nákupní možnosti a zdravotnická zařízení.Od pozemku je to 25 minut do centra města nebo 8 minut na Černý most. Do Kolína dojedete za pár desítek minut, Hradec Králové zvládnete do hodiny. Více informací (i dokumentů) Vám ráda dám na prohlídce nebo schůzce. Těším se na viděnou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
45177

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé