Sousedé
(1/11)
41684-390284
3 381 000 Kč
Přepočet na m2:
3.000 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:41684
Plocha pozemku:1.127 m2
Datum vložení:9. srpna 2022

Popis nemovitosti

Toužíte po bydlení v luxusní čtvrti, nadstandardních možnostech relaxace, s lesy v bezprostředním okolí a zároveň se skvělou občanskou vybaveností větších měst v pohodlné blízkosti? Tak tento pozemek splní vše nad Vaše očekávání.V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek o celkové ploše 1127 m2. Pozemek v novém developerském projektu Slunečné sady je ideální k výstavbě vašeho rodinného domu k Vašemu vysněnému bydlení v podhůří Krušných hor.Vysoká Pec-Drmaly se v rámci Ústeckého kraje nalézá v pohodlné blízkosti měst Jirkov, Chomutov či například Most, která disponují veškerou občanskou vybaveností – zdravotní péče, kompletní vzdělání zahrnující různé typy škol všech stupňů, nákupní možnosti, služby či společenské, kulturní a sportovní příležitosti i pracovní příležitosti v nejrůznějších oblastech. Města jsou přitom vzdálena jen několik málo minut jízdy autem či MHD. Zkrátka všude budou mít rezidenti blízko a přitom povedou život v klidné, bezpečné lokalitě, se sousedy naladěnými na podobnou vlnu.Těšíme se na Vás.

Základní údaje

ID nemovitosti
41684

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé