Sousedé
(1/25)
36706-308838
13 629 200 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:36706
Plocha pozemku:865 m2
Datum aktualizace:7. června 2022

Popis nemovitosti

Hledáte prostorné bydlení pro rodinu s dětmi v Jihlavě a okolí? Pak Vám nabízíme hrubou stavbu luxusní vily s garáží pro individuální dokončení. Stačí dodělat pouze podlahy, omítky a podhledy. Součástí vily je dvojgaráž a prostorná terasa. Parkovat se dá i před domem. Vila leží na pozemku o rozloze 859 m2, přičemž samotná vila má zastavěnou plochu 197 m2. Pozemek je zcela oplocen. Tato dvoupodlažní vila Vám poskytne dostatek prostoru, v přízemí o velikosti 150 m2 je zamýšlena vstupní hala, kuchyně a obývací pokoj, dále pak WC s koupelnou. V druhém nadzemním podlaží o velikosti 65 m2 se nachází pokoje, a další koupelna s WC a vstup na terasu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě potřeby sjednáme. V případě zájmu nabízíme možnost zprostředkovat firmu, která dům finálně dokončí dle individuálních požadavků klienta za zvýhodněnou cenu. Pokud Vás tato nabídka oslovila, rád Vás přivítám na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
36706
Užitná plocha
215m2

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé