Sousedé
(1/8)
1 877 750 Kč
Přepočet na m2:
1.850 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:548
Plocha pozemku:1.015 m2
Datum aktualizace:18. října 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej šesti stavebních pozemků na severním okraji obce Krasoňov u Humpolce. Jedná se o mírně svažité území, lokalita and #34;Nad vsí and #34;, která je určena územním plánem jako zastavitelná plocha pro bydlení typu SV (plochy smíšené obytné - venkovské). Momentálně je vydané platné Územní rozhodnutí o umístění stavby, ZTV - základní technická vybavenost pro 6 RD. V dané lokalitě bude oddílná kanalizace, každý RD bude mít domovní čistírnu. Možnost připojení na obecní vodovodní řad. Max. zastavěnost pozemku je 30% celkové plochy pozemku. Možnost prodeje celé lokality. Dojezdová vzdálenost do Humpolce je 5 km, nájezd na D 1. Zajímavá investiční příležitost.

Základní údaje

ID nemovitosti
548

Poloha na mapě

Foto - Václav Hunal
Václav Hunal
Zobrazit
kontakt
Václav Hunal - Reality Hunal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé