Sousedé
(1/11)
Cena na dotaz
Přepočet na m2:
1.680 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: + provize pro RK ve výši 3%
ID nemovitosti:525
Plocha pozemku:1.250 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023

Popis nemovitosti

Na základě exkluzivního zastoupení nabízíme prodej stavebních pozemků na Vysočině, na okraji klidné obce a přitom uprostřed lesů a vody s celodenním sluníčkem. Do konce roku 2022 bude výstavba ing. sítí a komunikace dokončena. Na hranici pozemků bude v pilíři připravena přípojka ne elektřinu. Napojení na obecní vodovod je samozřejmostí, odpady budou řešeny pomocí domovních čističek odpadních vod s přepadem do kanalizace. Všechny další potřebné informace ohledně bližší specifikace, regulativů výstavby, případně dalších detailů rádi zodpovíme. Po dohodě lze vetší parcely i rozdělit. Prodávané parcely jsou vzdáleny 8 km od okresního města Pelhřimov s velmi dobrým autobusovým spojením. V obci Houserovka je obchod, hospoda a sportovní hřiště. Mírně svažitý pozemek je vhodný pro výstavbu rodinných domků a nebo velkého rod. sídla s hospodářským zázemím. V zimě mírný svah pro lyžování dětí a bruslení, v létě koupání, cyklistika, pěší túry a houbaření. Velmi zajímavá investiční příležitost. S financováním rádi pomůžeme.
K datu 1.11. 2022 jsou volné parcely č. 1, 3, 4, 6 a 7. Parcely rezervované jsou č. 2 a 10. Prodané parcely jsou č. 5, 8, 9 a 11.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
525

Poloha na mapě

Foto - Václav Hunal
Václav Hunal
Zobrazit
kontakt
Václav Hunal - Reality Hunal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé