Sousedé
(1/10)
2 987 500 Kč
Přepočet na m2:
2.500 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:204
Plocha pozemku:1.195 m2
Datum vložení:16. ledna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek pro stavbu rodinného domu, kde si splníte svůj sen o bydlení? Tak už nehledejte a pojďte se na jeden se mnou podívat...

Mám pro Vás stavební pozemek s výměrou 1.195 m² nacházející se v nově vznikající lokalitě nazývané "Za humny" v obci Čestice. Tato lokalita nabízí strategické umístění na křižovatce silnice na Pardubice (32 km) a Hradec Králové (28 km) nebo např. do Kvasin (14 km), Rychnova nad Kněžnou (12,5 km) a horských středisek Deštné v Orlických horách (30 km) a Říčky v Orlických horách (35 km). Z Čestic je to také kousek do přírody a to nejenom díky cyklostezce, která protíná přímo novou lokalitu.

Rovinatý pozemek je kompletně zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace, datový kabel) a jsou dokončeny komunikace (silnice, chodníky, parkoviště) vč. veřejného osvětlení.

Čestice poskytují svým občanům základní občanskou vybavenost, jako je mateřská školka, základní škola (1. stupeň), knihovna, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, služby a bohaté možnosti sportovního vyžití (dětská a multifunkční hřiště, venkovní posilovna, antuková hřiště, krytá sportovní hala atd.).

Pokud hledáte bezpečné a rodinné prostředí pro sebe a své děti, tak tento pozemek je ideální volbou.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
204
Celková plocha
1195m2
Užitná plocha
1195m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ondřej Kolář
Ondřej Kolář
Zobrazit
kontakt
Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

© 2024 Sousedé