Sousedé
8 173 200 Kč
Přepočet na m2:
6.950 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně provize a právního servisu. Cena 6.950,- Kč / m2.
ID nemovitosti:N10440
Plocha pozemku:1.176 m2
Datum aktualizace:11. září 2023

Popis nemovitosti

Jeden z posledních volných stavebních pozemků v moderní a žádané lokalitě nedaleko Pardubic a Hradce Králové.

Toužíte bydlet na exkluzivním místě a mít za sousedy známé sportovce či jiné významné osobnosti tohoto regionu? Pak právě pro Vás je určena tato jedinečná nabídka.

Prodej jednoho z posledních volných stavebních pozemků v nově vznikající a klidné vilové lokalitě v oblíbené a žádané obci Srch o velkorysé výměře 1.176 m2, který je vhodný k výstavbě moderního viladomu až o 3 bytových jednotkách (ukázkové vizualizace domů můžete vidět ve fotogalerii).

A právě díky nadstandardní výměře tohoto pozemku je možné zde tento záměr realizovat, což je velkou konkurenční výhodou oproti menším pozemkům, kde by takové řešení nebylo komfortní a nebo dokonce vůbec možné.

Nejdůležitější je však cena, za kterou si pozemek pro bydlení v této exkluzivní lokalitě můžete pořídit. Při výstavbě viladomu o dvou bytových jednotkách je totiž cena za poměrnou část pozemku 4.086.600,- Kč a při viladomu o třech bytových jednotkách dokonce jen 2.724.400,- Kč. A bydlíte ve svém, máte soukromí, přímý vstup zahradu a třeba i bazén. Za takové peníze pak samostatný pozemek v Srchu určitě nepořídíte.

Vyberte si sami, s kým budete bydlet. Dejte se dohromady s jedním nebo dvěma přáteli a postavte si v Srchu viladům přesně dle svých preferencí a požadavků a mějte každý samostatnou bytovou jednotku. Nebo můžete nabídku pojmout jako developerský investiční záměr, zařídit výstavbu viladomu a prodat jednotlivé bytové jednotky samostatně. A nebo snad celý pozemek koupíte sami pro sebe a postavíte si zde luxusní rezidenci? Tak to už je čistě na Vás, všechny varianty jsou zde možné.

Tento pozemek je unikátní i proto, že v Srchu v současnosti mnoho pozemků na prodej není a jelikož zde byla naplněna kapacita dle územního plánu obce i místní kanalizace, tak zde nové stavební pozemky dlouho ani nevzniknou.

Navíc, přímo na pozemek jsou přivedené a zkolaudováné přípojky elektřiny, vodovodu i kanalizace a pro výstavbu viladomu Vašich snů je tak vše připraveno.

Srch je moderní obec, ležící 6 km severním směrem od Pardubic. Nachází se zde velmi dobrá občanská vybavenost - mateřská školka, základní škola, dětská hřiště s množstvím atrakcí, obchod, restaurace, sportovní vyžití (tělocvična, tenisový kurt, multifunkční hřiště, posilovací prvky apod.), kulturní vyžití (SDH, FC Titanic Srch, Rybáři Srch, Sokol Srch, SK Srch apod.), obecní úřad či kulturní památka – Studna pánů z Pernštejna.

Dopravní obslužnost zajišťuje MHD Pardubice a linkový autobus na trase z Osice-Pardubice. Poloha obce je vynikající i pro napojení se na rychlostní silnici č. 37 do Pardubic či Hradce Králové (ve vzdálenosti 1.5 km) a také na dálnici D11 do Prahy (exit 84, ve vzdálenosti 11 km).

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit na setkání s Vámi. Číslo zakázky: 10440

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
N10440
Celková plocha
1176m2

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Luňák
Zdeněk Luňák
Zobrazit
kontakt
iRealitka.cz

© 2023 Sousedé