Sousedé
(1/25)
2 290 000 Kč
Poznámka k ceně: Kupní cena zahrnuje provizi RK a kompletní právní servis
ID nemovitosti:350683
Plocha pozemku:425 m2
Datum aktualizace:4. prosince 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý pozemek přímo v centru obce Osová Bítýška o celkové výměře 425 m2 určený pro výstavbu rodinného domu. Parcela je obdélníkového tvaru (cca 29 metrů x 15 metrů) a je ze tří stran oplocena. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, a to elektřina, plyn, voda i kanalizace. Na pozemku se navíc nachází studna s pitnou vodou. Součástí prodeje je i projektová dokumentace na výstavbu rodinného dvojdomu o zastavěné ploše 242 m2 a celkové užitné ploše 377 m2.

Osová Bítýška je obec na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny s širokou občanskou vybaveností a výbornou dostupností na páteřní dálnici D1. V centru Brna jste autem za cca 35 minut a cesta do Jihlavy Vám zabere cca 33 minut. V Osové Bítýšce naleznete mimo jiné mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, lékárnu, poštu, několik obchodů s potravinami nebo sportovní areál. Dominantou obce je Kostel sv. Jakuba Staršího s přilehlou farou a také nedaleký zámek Osová, který v současné době prochází rozsáhlou rekonstrukcí. V loňském roce byl dokončen obchvat Osové Bítýšky, který pomohl výraznou měrou odklonit tranzitní dopravu z centra a zvýšil tak významně bezpečnost a kvalitu bydlení v obci.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo máte jakýkoliv dotaz k nabízenému pozemku, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat na níže uvedených kontaktech. Budu se na Vás těšit.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
350683
Celková plocha
425m2
Užitná plocha
425m2
Foto - Ing. Tomáš Vildomec, BA
Ing. Tomáš Vildomec, BA
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Delta

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé