Sousedé
(1/15)
DJI_0493-Edit
11 950 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:4246
Plocha pozemku:416 m2
Datum aktualizace:21. února 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka stavebního pozemku o celkové výměře 416 m2 s projektem a platným stavebním povolením pro výstavbu dvou rodinných domů - dvojdomu v Praze 10 - Dubeč - ulice Nezdova. Rovinný pozemek o celkové výměře 416 m2 s kompletními inženýrskými sítěmi - elektřina, voda, kanalizace - k dispozici přímo na pozemku, plyn případně v ulici. Platné stavební povolení již počítá s tepelnými čerpadly. Stavba je povolena - lze tedy okamžitě zahájit výstavbu. Dvojdům o celkové zastavěné ploše 164 m2 je koncipován jako dva zcela samostatné, nezávislé, zrcadlově otočené domy s vnitřní dispozicí 4+kk, vždy s vnitřní užitnou plochou 128 m2 a samostatnými pozemky 210 m2 a 206 m2. V přízemí každého domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na terasu a zahradu, dále garáž, vstupní chodba, technická místnost a toaleta. V patře domů jsou plánovány tři ložnice, hlavní koupelna a samostatná toaleta. Domy jsou situovány do klidné ulice v původní rezidenční zástavbě a zároveň v docházkové vzdálenosti centra městské části. V těsném sousedství se nachází škola, dětské hřiště, sportovní areál, fotbalové hřiště, obchody, restaurace, zastávka MHD. Dále je v obci školka, přírodní park Říčanka, relaxační zóna Panská zahrada, Špejchar, cyklostezky apod. Dubeč je živou městskou částí s bohatým kulturním a společenským životem, disponuje kompletní občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra metropole v rámci MHD. Zajímavá nabídka stavebního pozemku určeného k okamžité výstavbě za seriózní konečnou cenu. Ojedinělá investiční příležitost. Hypotéka lze.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
4246

Poloha na mapě

Foto - Ing. Daniel Hanzal
Ing. Daniel Hanzal
Zobrazit
kontakt
QUANTUM REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé