Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/20)
irší vztahy mapa web
3 640 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena včetně DPH a provize RK
ID nemovitosti:2828
Plocha pozemku:3.830 m2
Datum vložení:7. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka stavebního pozemku 3830 m2 v obci Družec. Na pozemku je vydané platné územní rozhodnutí pro stavbu bytového domu o třech bytových jednotkách 2+kk, 2+kk a 4+kk. Nabízeno včetně podrobného projektu pro již vydané územní rozhodnutí. Na pozemku je možná realizace rodinného bydlení venkovského typu s maximální plochou objektu pro bydlení 300 m2 a celkovou zastavitelností zastavěných a zpevněných ploch 40%. Nadstandardně velký rovinatý pozemek je situován na romantickém, klidném místě vedle místního potoka Loděnice navazující z jedné strany na stávající zástavbu poblíž středu obce, z druhé strany na nově vzniklou rezidenční vilovou výstavbu a zároveň v blízkosti přírody a lesa. K dispozici jsou kompletní inženýrské sítě. V živé obci se nachází škola, školka, samoobsluha, sportovní areál, beachvolejbalové hřiště, tenisové kurty, in-line dráha apod., vše ostatní v sousední Velké Dobré. Velmi dobrá dopravní dostupnost Prahy po R6 - 25 km, cca. 20 minut, nedaleké Kladno 10 minut. Velmi zajímavá konečná cena 950,- Kč/ m2 včetně DPH. Výhradně nabízeno naší RK. Hypotéka lze.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
2828
Celková plocha
3830m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Daniel Hanzal
Ing. Daniel Hanzal
Zobrazit
kontakt
QUANTUM REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi QUANTUM REALITY, Václavské náměstí 837/11 Praha, IČO: 29032792.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.