Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
IMG_0693
18 000 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Cena včetně provize RK
ID nemovitosti:2825
Plocha pozemku:1.356 m2
Datum vložení:6. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka zajímavého stavebního pozemku o celkové výměře 1356 m2 se starším rodinným domem v žádané lokalitě Prahy 4 – Krč – ulice Nad Obcí I. Svažitý, jižně orientovaný pozemek se vzrostlými stromy umožňuje výstavbu bytového domu či velkorysé vily. Pro stavbu terasovitého pětipatrového bytového domu s 15 bytovými jednotkami je již zpracován projekt a je podána žádost o územní rozhodnutí. V současné chvíli je pravomocně schváleno připojení pozemku, respektive potenciální nové stavby úrovňovým vjezdem na veřejnou komunikaci. Stávající dům je v zanedbaném technickém stavu a vzhledem k jeho umístění na pozemku a nesmyslným vnitřním dispozicím není reálné jakékoliv jeho využití k bydlení v současných standardech. Inženýrské sítě jsou plně napojeny a využívány. Zajímavá investiční příležitost koupě projektu bytového domu případně velkorysého stavebního pozemku v lukrativní a žádané lokalitě širšího centra Prahy. Cena 13 274,-/m2.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
2825
Celková plocha
1356m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Daniel Hanzal
Ing. Daniel Hanzal
Zobrazit
kontakt
QUANTUM REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi QUANTUM REALITY, Václavské náměstí 837/11 Praha, IČO: 29032792.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.