Sousedé
(1/4)
Obec, kde se pozemek nachází
1 498 848 Kč
ID nemovitosti:350765
Plocha pozemku:1.201 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek, který je uzemním plánem zařazen do plochy pro bydlení, kde lze umístit rodinný dům. Podmínkou pro umístění domu je dokončení první etapy výstavby. Po zahájení výstavby v II. etapě lze umístit rodinný dům, který musí respektovat typické znaky venkovské zástavby, tj. zejména zastřešení šikmou střechou s minimálním sklonem 30° - novodobé bungalovy s nízkým sklonem střechy nebo rodinné domy s plochou střechou nejsou přípustné. Inženýrské sítě jsou nedaleko pozemku. Elektřina je na rohu pozemku (sloup). Voda a kanalizace se nachází v chodníku před domem.

Obec Zárubice se nachází asi 14 km jihovýchodně od okresního města Třebíče. Obec spadá pod město Hrotovice, které je vzdáleno asi 7 km a zde již najdete širší občanskou vybavenost. Obcí prochází značená dálková cyklotrasa č.401, na kterou navazují místní cyklotrasy v lesích, kterými je obec hojně obklopena. Pokud by Vás zajímala prohlídka obce a více informací, najdete vše v tomto videu - https://www.youtube.com/watch?v=u0oYh6g1vMM.

Více informací rád poskytnu osobně či telefonicky.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
350765
Celková plocha
1201m2
Užitná plocha
1201m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Filip Tomeš
Filip Tomeš
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé