Sousedé
(1/13)
3D snímek
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena info v kanceláři
ID nemovitosti:299419
Plocha pozemku:10.600 m2
Datum aktualizace:4. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme atraktivní stavební pozemek v rozvíjející se lokalitě obce Čermná, který je určený k zástavbě rodinnými domy. Možnosti zástavby dle specifikace územního plánu rádi zašleme.
Pozemek je mírně až středně svažitý, jihozápadně orientovaný a má pravidelný obdélníkový tvar. Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny do sousedství nové zástavby rodinných domů.

Lokalita poskytuje všechny předpoklady pro klidné a spokojené bydlení v hezkém prostředí. Obec Čermná žije společenským životem a aktivně zde funguje několik sdružení a spolků. Veškerá občanská vybavenost se nachází v asi 4 km vzdáleném městě Staňkov, které leží na železniční křižovatce mezi Plzní a Domažlicemi. Do Staňkova jezdí z obce pravidelná autobusová linka.

Ceny pozemků stále rostou, přičemž investice do pozemků patří k těm nejbezpečnějším. Využijte úrokových sazeb, které jsou nižší než je inflace. Hypotéku Vám zdarma pomohou vyřídit naši hypoteční specialisté.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
299419
Celková plocha
10600m2
Užitná plocha
10600m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Radek Karnold
Ing. Radek Karnold
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé