Sousedé
(1/11)
3 299 000 Kč
Přepočet na m2:
2.133 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:21970
Plocha pozemku:1.547 m2
Datum vložení:3. ledna 2024

Popis nemovitosti

Vítejte v malebné obci Dřevěnice. V této obci, obklopené krásnými lesy, vám nabízíme jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku určeného k zástavbě. Pokud toužíte po spojení s přírodou a klidném životě, ale zároveň chcete mít vše potřebné v dosahu, je pro vás tento pozemek ke stavbě rodinného domu ideální volbou.

Velikost pozemku je 1547 m2, což vám poskytne dostatek prostoru pro realizaci vašich nápadů a snů.

Atraktivitu pozemku umocňuje zaručený celodenní sluneční svit a také jeho poloha, díky které si budete moci každý den vychutnávat úžasný výhled do okolní krajiny. Z Vaší budoucí terasy se můžete kochat pohledem na blízké město Jičín, ale i vzdálenější Trosky či dokonce liberecký Ještěd.

Příjezd k pozemku je po místní zpevněné komunikaci. Na pozemek je přiveden vodovod a kanalizace, elektřina a plyn jsou na hranici pozemku.

Obec Dřevěnice má strategickou polohu, leží mezi pohádkovým Jičínem a Novou Pakou. Odtud je to již kousek jak do blízkého Českého ráje, tak i do Krkonoš. Do Liberce a Hradce Králové se dostanete za 45 min, do Prahy dojedete za 70 min.

Obec kulturně žije, přispělo tomu i to, že se za poslední dobu rozrostla. Přibyly zde mladé rodiny s dětmi a v průběhu roku se zde pravidelně koná nespočet kulturně společenských i sportovních akcí jak pro děti, tak pro dospělé.

Obec Dřevěnice je známá svou bohatou volejbalovou historií, každoročně se zde koná největší volejbalový turnaj v ČR. Je zde i dětské a workoutové hřiště.

V obci je dále penzion s restaurací, školka a škola jsou v okolních obcích. Dopravní obslužnost obce je zajišťována pravidelnými autobusovými linkami.

Pro bližší informace a domluvení prohlídky tohoto velmi zajímavého pozemku mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit na setkání s vámi.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
21970
Celková plocha
1547m2
Obytná plocha
1547m2
Užitná plocha
1547m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Babíček
Petr Babíček
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé