Sousedé
(1/16)
1 490 000 Kč
Přepočet na m2:
1.054 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně provize a právních výloh.
ID nemovitosti:21734
Plocha pozemku:1.414 m2
Datum aktualizace:4. dubna 2024

Popis nemovitosti

Kdo by měl zájem postavit si rodinný dům v zajímavé klidné lokalitě obklopené krásnou přírodou a výborným dojezdem do Hranic, Nového Jičína a Valašského Meziříčí, pro toho je určen tento pěkný pozemek. Do Hranice dojedete za 16 minut, do Nového Jičína za 15 minut a do Valašského Meziříčí za 13 minut.
Nabízíme k prodeji stavební pozemek v městysu Hustopeče nad Bečvou místní část Poruba o velikosti 1.414 m2. Pozemek se nachází v okrese Přerov, přibližně 15 km od Hranic ,13 km od Nového Jičína, 10 km od Valašského Meziříčí. Dle územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu pro bydlení v rodinných domech.
Jedná se o velmi hezkou klidnou lokalitu na okraji obce Poruba.
Pozemek je částečně umístěn ve svahu, který se výborně hodí pro výstavbu sklípku, popřípadě garáže nebo dílny, kde lze velmi ušetřit za vytápění prostor. Inženýrské sítě jsou v blízkosti.
Z pozemku je úžasný pohled do krásné přírody Moravské brány. Pokud by zájemce chtěl ještě zvětšit pozemek, je možno dokoupit další část sousedního pozemku pro užívání zahrady.
Městys Hustopeče nad Bečvou má veškerou občanskou vybavenost obecní úřad, základní škola, mateřská škola, obchody, pošta, kostel s 14 barokními sochami, renesanční zámek s arkádami, kde se konají velmi zajímavé akce, štěrkopísková jezera, cyklostezka Bečva. V obci Poruba se nachází unikátní větrný mlýn holandského typu s otočnou střechou. Kulturní život v obci Poruba se odehrává v místním kulturním domě, kde je v provozu hospůdka, velice známé jsou kulturní akce "Vodění medvěda", hodové zábavy, sportovní hřiště, využití pro rodiny s dětmi areál průlezky, skluzavky atd.
Celková cena pozemku za 1 m2 je 1.050,- Kč.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací kontaktujte makléřku , která vám nemovitost ráda představí.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
ID nemovitosti
21734
Celková plocha
1414m2
Obytná plocha
1414m2
Užitná plocha
1414m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jana Staňková
Ing. Jana Staňková
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé