Sousedé
(1/5)
2 520 000 Kč
ID nemovitosti:20107
Plocha pozemku:860 m2
Datum aktualizace:10. července 2023

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji slunné pozemky ve velmi klidné městské části Rosnice u Staré Role. Tento prostorný, rovinatý pozemek o rozloze 860 m2 je ideální pro výstavbu nového bydlení a nabízí bezkonkurenční možnost realizovat svůj vysněný domov. V nabídce v této lokalitě mám další pozemky k prodeji, ceny začínají na 1.750.000,-Kč za pozemek.
V ceně pozemku jsou inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina), které budou dokončeny 4Q 2023.

Skvělá poloha: Nachází se v klidné městské části Rosnice u Staré Role, která je vyhledávaná pro svůj klidný a příjemný životní styl. Přitom však zůstáváte v dosahu všech důležitých městských zařízení a služeb.

Rozloha 860 m2 poskytuje dostatečný prostor pro plány vašeho budoucího domova a zahradních ploch. Můžete si zde navrhnout prostorný a komfortní dům podle svých představ.
Rosnice u Staré Role jsou obklopeny nádhernou přírodou, což nabízí skvělé možnosti pro aktivní odpočinek, procházky nebo sportovní aktivity. Čerstvý vzduch a zelené prostředí jsou zde na dosah.
K pozemkům jsou připraveny projekty dle urbanistické studie k rodinným domům na více variant. V případě zájmu ráda podám informace na prohlídce.

Pro bližší informace a prohlídku pozemku mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů.


Rádi pro Vás zařídíme nejvýhodnější financování při pořízení tohoto vysněného pozemku.

Základní údaje

ID nemovitosti
20107
Celková plocha
860m2
Obytná plocha
860m2
Užitná plocha
860m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Pajovičová
Kateřina Pajovičová
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé