Sousedé
(1/5)
1 900 000 Kč
ID nemovitosti:20103
Plocha pozemku:614 m2
Datum aktualizace:8. července 2023

Popis nemovitosti

Výjimečná příležitost! Nabízím Vám k prodeji slunné pozemky ve velmi klidné městské části Rosnice u Staré Role. Tento prostorný, rovinatý pozemek o rozloze 614 m2 je ideální pro výstavbu nového bydlení a nabízí bezkonkurenční možnost realizovat svůj vysněný domov. V mé nabídce v této lokalitě jsou další pozemky k prodeji, ceny začínají na 1.750.000,-Kč za pozemek. Dle územního plánu je zastavitelnost 40%.

V ceně pozemku jsou inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina), které budou dokončeny 4Q/2023.

Skvělá poloha: Nachází se v klidné městské části Rosnice u Staré Role, která je vyhledávaná pro svůj klidný a příjemný životní styl. Přitom však zůstáváte v dosahu všech důležitých městských zařízení a služeb.
Rozloha 614 m2 poskytuje dostatečný prostor pro plány vašeho budoucího domova a zahradních ploch. Můžete si zde navrhnout prostorný a komfortní dům podle svých představ.
Pozemek je dobře dostupný z hlavních silnic a má blízkost veřejné dopravy. V okolí se nachází školy, obchody, restaurace, a další důležité služby, které přispívají k pohodlnému bydlení.

K pozemkům jsou připraveny projekty dle urbanistické studie k rodinným domům na více variant. Ráda podám informace na prohlídce.

Nenechte si ujít tuto vzácnou šanci a získejte svůj vlastní kousek ráje v klidné městské části. Buďte jedním z prvních, kdo využije této exkluzivní nabídky.

Pro bližší informace a prohlídku pozemku mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktů.


Rádi pro Vás zařídíme nejvýhodnější financování při pořízení tohoto vysněného pozemku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
ID nemovitosti
20103
Celková plocha
614m2
Obytná plocha
614m2
Užitná plocha
614m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Pajovičová
Kateřina Pajovičová
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé