Sousedé
(1/25)
...
7 200 000 Kč
Poznámka k ceně: CENA K JEDNÁNÍ. Cena včetně provize a právního servisu.
ID nemovitosti:418467
Plocha pozemku:5.429 m2
Datum aktualizace:13. srpna 2022

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej 4 stavebních pozemků tvořících velmi zajímavý celek o velikosti 5.429 m2 v klidné části obce Kamenický Šenov.
Na jednom z pozemků stojí rozlehlejší objekt 10 x 20 m2, který dříve plnil funkci garáží. Započalo se s jeho rekonstrukcí - nová je střecha, okna, dveře, vrata, rozvody vody a elektřiny.
Na tuto stavbu přímo navazuje dřevěný domek, má cca 100 m2, je plně obytný, viz fotografie. K dokončení chybí úprava podkroví a dostavba jedné místnosti a terasy.
Objekty jsou vytápěny krbovými kamny. Práce budou průběžně pokračovat.
Další stavbou je opodál stojící stodola v původním stavu, má 50 m2.

Komplex pozemků slouží nyní pro chov koní, nachází se zde proto i přístřešek pro zvířata, dále prostor pro psy a tři studny, z nichž jedna je použita jako zdroj pitné vody pro budovy.
Celý pozemek je oplocený, většinou dřevěným plotem a v zadní části pozemku je menší jezírko.
Na pozemku roste několik stromů.

V územním plánu jsou pozemky vedeny pro výstavbu např. rodinných domů. Majitel má v plánu rozdělit pozemky na několik parcel. Tento záměr je již projektantem rozpracován, v nejbližším období bude postoupen úřadu ke schvalování. Je možné operativně záměr přizpůsobit budoucímu majiteli.
Na pozemek je již přivedena elektřina a je vyřízena vodovodní přípojka pro výstavbu nových domů.

Nabízí se i možnost oddělit stávající obytnou část od ostatních pozemků, viz orientační zákres na ortofoto mapě, a užívat tento prostor samostatně pro bydlení i podnikání,
protože z Charvátovy ulice je plnohodnotný vjezd.

Pozemky se nacházejí mezi zástavbou rodinných domů a bývalou továrnou na lustry Elias Palme, dnes opuštěnou.

Město nemá doposud zpracovanou digitalizaci katastru, orientace v KN je tedy obtížnější. Ráda Vám situaci vysvětlím a budu se těšit na prohlídky nemovitosti.
Také s financováním kvalifikovaně poradím. Ev. číslo: 23839. Bližší informace Vám sdělí Mgr. Radka Severová, 724 209 533, r.severova@reality11.cz

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
418467
Celková plocha
5429m2

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Radka Severová
Mgr. Radka Severová
Zobrazit
kontakt
Reality 11

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé