Sousedé
(1/19)
...
nebyla stanovena
ID nemovitosti:25959
Plocha pozemku:9.329 m2
Datum aktualizace:20. dubna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte velký pozemek? Chcete soukromí, nebo udělat menší projekt několika domů?
Pokud hledáte velký pozemek v krásné a klidné lokalitě, máme pro vás skvělou nabídku pozemku o celkové o rozloze 9 329 m2 v obci Drmaly u Vysoké Pece, nedaleko Jirkova a Chomutova. Pozemek je součástí projektu Slunečné sady a nachází se v zóně H, kde je možná výstavba rodinných domů s příslušenstvím.
Pozemek je rovinatý, slunný a má výhled na lesy Krušných hor. Na pozemku jsou již zavedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace, obslužná komunikace a veřejné osvětlení. Na okolních pozemcích jsou již postaveny, nebo se staví nové domy, takže nebudete mít problém s povolením stavby vašeho vysněného domu.
Pozemek je ideální pro ty, kteří chtějí mít soukromí, nebo udělat menší projekt několika domů. Můžete si zde postavit dům pro sebe a svou rodinu, nebo prodat část pozemku a vydělat na tom. Pozemek je také vhodný pro investory, kteří chtějí využít atraktivní lokalitu a cenovou výhodnost.
V okolí pozemku je mnoho možností pro sport a relaxaci. V blízkosti je oblíbený zámek Červený Hrádek, kde se konají kulturní a společenské akce. V okolí jsou také mnohé turistické cíle, jako jsou Kamencové jezero, Prunéřovská vodní nádrž, Hasištejnský zámek a další. Do centra Jirkova se dostanete autem za 5 minut, do Chomutova za 10 minut a do Prahy do 90 ti minut.
Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte mě prosím. Ev. číslo: 25959. Bližší informace Vám sdělí Martin Kubík, 777 098 218, kubik@reality11.cz

Základní údaje

ID nemovitosti
25959
Celková plocha
9329m2

Poloha na mapě

Foto - Martin Kubík
Martin Kubík
Zobrazit
kontakt
Reality 11

© 2024 Sousedé