Sousedé
(1/22)
...
nebyla stanovena
ID nemovitosti:24894
Plocha pozemku:262 m2
Datum aktualizace:23. března 2023

Popis nemovitosti

Chcete bydlet nebo podnikat v podhradí? Máme pro Vás zajímavý pozemek o výměře 262m2, který se nachází přímo pod hradem v Lipnici nad Sázavou. Poloha pozemku skýtá mnoho možností výstavby a využití. Úžasné místo s krásným výhledem a nad pozemkem hradby. Kdo sní o takovémto bydlení? Pozemek je dle územního plánu určen jako plocha OV - občanské vybavení - veřejná infrastruktura, kde hlavní využití pozemku dle platného územního plánu je možné pro stavby a zařízení pro obchod a služby, stavby a zařízení kulturně společenská místního významu, stavby a zařízení ubytovací a stravovací, v podmínečném využití je možná stavba pro bydlení, pokud se jedná o bydlení majitelů a správců. Podmínkou prostorového uspořádání je maximální podlažnost stanovená na dvě nadzemní podlaží a podkroví. Námětem pro vhodné využití území by mohl být podzemní sklípek s pivnicí, či vinárnou pro veřejnost. V prvním nadzemním podlaží potom výstavní prostory. Ve druhém podlaží uzavřený prostor pro školení, soustředění, semináře všech, kteří si mohou v tomto místě utřídit myšlenky, kterými se zabývají. Či vyměnit informace a zkušenosti s jinými odborníky. Získání inspirace v prostředí. Komornější prostředí o užitné ploše až 90 m2 by mohlo postačovat. Ve třetím podlaží potom bydlení, či ubytování s fantastickým výhledem do okolí. Samozřejmě zde může být také byt a zázemí majitele domu. Sečteme -li stavební výšky podlaží dojdeme až k úrovni Zámecké ulice. Tento výhled je potom celoroční, jak na hrad, tak do kraje. Plocha před domem umožňuje vlastní parkování pro správce, či majitele.
Námětem pro využití a prezentaci projektu či záměru je - zde postavit energeticky soběstačný dům, zkušený architekt by to jistě dokázal.
Místo se nachází poblíž nejvíce frekventované komunikace \" Zámecké ulice \", která vede ku hradu a také ke kamenným Lipnickým monumentům v okolních lomech. Máme pro Vás zpracovanou studii a možnosti využití pozemku, v případě zájmu je k nahlédnutí v naší kanceláři Reality 11 Humpolec. Katastrální území Lipnice nad Sázavou má celkovou rozlohu 1 114 ha. Největší plochu 35 % zabírají lesy, následují parcely s ornou půdou 27 % a travnaté porosty 23 %. Zastavěné plochy tvoří pouze 1 %. V případě zájmu o více informací kontaktujte kdykoliv makléře společnosti. Ev. číslo: 24894. Bližší informace Vám sdělí Václav Duben, 608 711 656, duben@reality11.cz

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
24894
Celková plocha
262m2

Poloha na mapě

Foto - Václav Duben
Václav Duben
Zobrazit
kontakt
Reality 11

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé