Sousedé
Cena na dotaz
Přepočet na m2:
3.236 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:VK3474625
Plocha pozemku:1.542 m2
Datum aktualizace:9. dubna 2024

Popis nemovitosti

RK CHIRŠ nabízí exkluzivně na prodej zasíťovaný stavební pozemek v obci Blatno u Podbořan, okres Louny.

Celková plocha pozemku činí 1542m2. Pozemek je rovinatý a je situován v zástavbě stávajících rodinných domů. Pozemek je kompletně připravený k výstavbě rodinného domu. Stavebním úřadem již bylo vydáno stavební povolení na projekt výstavby rodinného domu, v případě zájmu proto může být tento projekt součástí prodeje. Pozemek je kompletně oplocený a zasíťovaný - elektřina i voda Odvod odpadu je dle projektu řešen ČOV.

V obci Blatno je dobrá občanská vybavenost - školka, potraviny, knihovna, pošta, obecní úřad či zastávka autobusového i vlakového spojení. Blatno je významným železničním uzlem na tratích Plzeň - Ústí nad Labem a Rakovník - Bečov nad Teplou. Výborná dostupnost je do Rakovníka 25km, Žatce 40km, Karlových Varů 40km, Plzně 50km, do Prahy 80km, přičemž úsek Blatno - Praha je díky pokračující výstavbě dálnice z Karlových Varů na Prahu stále rychlejší (dojezd do Prahy aktuálně cca 50minut). Okolí Blatna je charakterizováno malebnou přírodou se spoustou možností vyžití vč. oblíbených turistických cílů např. Schillerova rozhledna v obci Kryry, Kapucínské skály u Lubence či Krtské skály.

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit, nezavazují realitní kancelář ani prodávajícího k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Najdete nás od pondělí do pátku od 10:00 do 18:00 na pobočce CHIRŠ Bělohorská 85 na Břevnově.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
ID nemovitosti
VK3474625

Poloha na mapě

Foto - Ing. Pavlína Rejtharová
Ing. Pavlína Rejtharová
Zobrazit
kontakt
Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská

© 2024 Sousedé