Sousedé
(1/15)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:166
Plocha pozemku:527 m2
Datum aktualizace:18. října 2023

Popis nemovitosti

Hledáte stavební pozemek v dobré vzdálenosti od Olomouce a s dobrou občanskou vybaveností? Tak v tom případě se podívejte na moji nabídku.

Nabízím prodej stavebního rovinatého pozemku o výměře 527 m2 v obci Grygov. U pozemku jsou inženýrské sítě - elektřina, voda, obecní kanalizace, plyn a vybudována obecní příjezdové komunikace. Délka pozemku je 30 m, šíře v zadní části 20 m, v přední 17 m, což jsou ideální rozměry pro výstavbu domu. Dosud se pozemek využíval jako zahrada, kde se pěstovala převážně zelenina. Proto zde byla zřízena i studna k zalévání. Každý rok pak na podzim je pozemek zorán a zbaven případné plevele. Také další velkou výhodou je, že pozemek je již oplocený a navíc se nachází v klidné ulici mimo hlavní cestu.

Na pozemku vám můžeme zajistit výstavbu domu a to jak patrový, tak přízemní bungalov - vzory domů vč. nacenění přepošleme na požádání.

Poloha je ideální z hlediska blízkosti větších měst s možností rychlého napojení na dálnici. Olomouc 7 km, Přerov 14 km. Pravidelná autobusová doprava. V obci i vlakové nádraží. V místě pošta, obchody, základní a mateřská škola, lékař, restaurace apod. Bohatý kulturní život obce, sportovní a rekreační vyžití.
Zajistíme výhodné financování koupě nemovitosti, případně pomohu při prodeji vaší stávající nemovitosti.

A já vás moc ráda zvu na osobní prohlídku, před kterou vám ještě přepošlu kompletní informace.

Do té doby mějte se krásně. Eva Andrášiová

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
166
Celková plocha
527m2
Užitná plocha
527m2

Poloha na mapě

Foto - Eva Andrášiová
Eva Andrášiová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2023 Sousedé