Sousedé
1 850 000 Kč
Přepočet na m2:
1.465 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize, právního servisu a peněžní úschovy
ID nemovitosti:11675
Plocha pozemku:1.263 m2
Datum aktualizace:17. května 2024

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek na ulici Nádražní, v moc pěkné části obce Mořkov, v okrese Nový Jičín. Jedná se o stavební pozemek o rozloze 1179 m2, který je určen pro výstavbu rodinného domu. Velkou výhodou tohoto pozemku je, že budoucí majitel může ihned zahájit výstavbu svého vysněného rodinného domu, typu Bungalov a to díky tomu, že je již vyhotovená veškerá projektová dokumentace včetně vyřízeného stavebního povolení. Součástí pozemek je soukromá cesta o rozloze 84 m2, na kterou se vjíždí z obecní komunikace. Obecní cesta je asfaltová a v zimním období je pravidelně udržována. Na hranici pozemku je přivedena elektřina na 380V včetně Rozváděče elektřiny – Antoníčku, který je připojen na distributora ČEZ a opatřen elektroměrem. Plyn v této části obce není navedený. Co se týká vody a kanalizace, podmínkou stavebního povelení je vybudování vrtu na vodu a ČOV (papírově je již vše vyřízené). Pozemek je krásně rovný a ze všech stran oplocený.
Dům dle projektu je nepodsklepený, jednopodlažní. Zastavěná plocha domu je 92,67 m2. Užitná plocha 72,94m2. Stavba v projektové dokumentaci má valbovou střechu na vazníkové konstrukci opatřená betonovou krytinou. Zdivo je navrženo z Ytongu, tloušťka 250 mm se zateplením EPS tl. 150 mm. Stavba bude napojena domovním rozvodem na revizní šachtu splaškové kanalizace a ta bude dále napojena na veřejnou kanalizační síť. V projektové dokumentaci je dále navržena vsakovací jímka na dešťovou vodu umístěná na pozemku. Objekt bude vytápěn vodovodními rozvody v podlaze. Zdrojem pro vytápění bude tepelné čerpadlo s ohřevem na teplou vodu. V obývacím pokoji je naprojektována krbová vložka na tuhá paliva o výkonu cca 5kW se zděným komínem. Projekt domu je navržen o velikosti 4+kk včetně příslušenství. Ústřední místností celého domu je velký obývací pokoj s krbem propojený s kuchyní a jídelním koutem, z kterého je vstup na terasu přes francouzské dveře. Kuchyně je ve tvaru U s výhledem na zahradu. Koupelna a WC zvlášť. V domě jsou dva pokoje a jedná ložnice. Drobnější úpravy ve stávající dokumentaci lze změnit dle požadavků budoucích klientů. Jsme schopni zajistit převedení stavebního povolení na nového majitele až po koordinaci se zhotovitelem projektové dokumentace. Náklady na bydlení činí cca 25.000,-Kč/ročně, dle skutečné spotřeby daného klienta. Celkové náklady na stavbu včetně DPH dle soupisu sjednaných prací a dodávek činí cca 4.304.000,-Kč.
V blízkostí pozemku je veškerá občanská vybavenost doprava, obchody, autobusy, sportovní vyžití a restaurace a spousta zeleně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky nebo osobně na samotné prohlídce. V rámci naších služeb Vám zdarma zajistíme právní servis včetně úschovy a financování nemovitosti prostřednictvím našeho hypotečního poradce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
ID nemovitosti
11675
Celková plocha
1263m2
Užitná plocha
1263m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Adam Kauer
Adam Kauer
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé