Sousedé
(1/6)
14 405 040 Kč
Přepočet na m2:
1.560 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:10814
Plocha pozemku:9.234 m2
Datum vložení:23. ledna 2024

Popis nemovitosti

Uvažujete jak výhodně zhodnotit Vaše úspory?

Nabízíme Vám stavební pozemek o celkové výměře 9.234 m2 s možností rozparcelování a budoucí výstavby v části Karlových Varů - Olšová Vrata, v lukrativní lokalitě zvané "Motýlek".

Pozemky jsou dle platného územního plánu vedeny z majoritní části jako plochy určené k bydlení v rodinných domech městské a příměstské - návrh, schválení územní studie proběhne dle konkrétního záměru budoucího vlastníka. Zbývající část pozemku je vedena jako plocha smíšená nezastavěného území - návrh a plocha přírodní - stávající stav.

Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina, vodovod a kanalizace,

Příjezdová cesta k pozemku je asfaltová. Olšová Vrata jsou vzdálena od Karlových Varů 8 km. Ve vzdálenosti 200 m od pozemku se nachází autobusová zastávka s pravidelnými spoji. Dobrou zprávou pro astronomy a zájemce, kteří rádi sledují hvězdnou oblohu je, že se nedaleko od pozemku nachází Hvězdárna Karla Krejčího a pro příznivce golfu je v dosahu golfové hřiště, které je situováno jen 5 minut jízdy autem od pozemku. Veškerá občanská vybavenost (nákupní zóna, škola, školka, lékař atd.) a lázeňská čtvrť jsou v dosahu 5 min. jízdy autem po nově opravené Pražské ulici.

Pozemek přímo sousedí s lesem ležícím v CHKO Slavkovský les, která je výjimečná svou malebností. Množství zeleně a zvlněná krajina dopřává zdejším rodinným domům mnohem více soukromí, než u obdobných lokalit jinde v Karlových Varech. V okolí jsou krásné louky, lesoparky, přírodní jezírka, cyklotrasy a mezinárodní letiště. Výjimečné místo v blízkosti města, přesto však uprostřed přírody.

S případným financováním Vám zdarma pomůže náš hypoteční specialista.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
10814
Celková plocha
9234m2
Užitná plocha
9234m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Marie Stoklasová
Marie Stoklasová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé