Sousedé
2 088 000 Kč
Přepočet na m2:
1.200 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:10808
Plocha pozemku:1.740 m2
Datum vložení:22. ledna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek v klidném místě obce Sedlnice v okrese Nový Jičín? Nabízíme k prodej mírně svažitý stavební pozemek o velikosti 1.740 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Přístup na pozemek je zajištěn z místní obecní komunikace. Velikostí je pozemek ideální pro venkovní vyžití nebo ho můžete rozdělit na dvě části a postavit zde 2 domy pro Vaší početnou rodinu nebo si vyberete svého souseda.
V Sedlnicích najdeme základní občanskou vybavenost - mateřskou a základní školu, obchod nebo třeba poštu, saunu, knihovnu a praktického lékaře. Dopravní spojení do práce a za nákupy a kulturou zajistí autobusové a vlakové spojení. Můžete využít blízkost dálnice D1 a D 48 a rychle dojet do Ostravy, Frýdku-Místku nebo Nového Jičína. Za pár minut dojedete do Studénky, Příboru nebo průmyslové zóny v Mošnově.
Elektřina, voda a plyn jsou v blízkosti pozemku. Přístup na pozemek je z obecní cesty.
Nabízíme kompletní služby výstavby rodinného domu od projektu po stavební povolení až po kolaudaci. Samozřejmostí je zajištění financování.
O tom, jak by mohlo Vaše nové bydlení vypadat, se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve vizualizaci nebo videoprohlídce.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, pro bližší informace kontaktujte Jirku Váhalu a poté se s Vámi rád domluvím na termínu prohlídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
10808
Celková plocha
1740m2
Užitná plocha
1740m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiří Váhala
Jiří Váhala
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé