Sousedé
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře
ID nemovitosti:358251
Plocha pozemku:164.052 m2
Datum aktualizace:1. října 2023

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení vlastníka si Vám dovolujeme nabídnout jedinečnou příležitost pro realizaci např. koňské farmy společně s vlastním bydlením v lokalitě Nový Dvůr.

Lokalita Nový Dvůr se nachází cca hodinu jízdy na sever od Prahy pod vrchem Ralsko a zříceninou hradu stejného názvu. Leží v bývalém vojenském prostoru mezi Ploužnicí a bývalou obcí Svébořice asi 5 km na západ od města Mimoně v Libereckém kraj v okrese Česká Lípa. Je to cca 85 km ze severního okraje Prahy, 40 km jihozápadně od Liberce, 40 km severně od Mladé Boleslavi a 25 km od napojení na D10 (Praha - Mladá Boleslav - Liberec).

Jedná se nepochybně o unikátní místo a jedinečnou příležitost pro vybudování vlastního bydlení společně se zázemím např. pro chov koní. Konkrétní budoucí záměr investora bude třeba vhodným způsobem navázat na možný způsob využití ploch z platného ÚP obce Ralsko pro plochy OS - plochy občanského vybavení - sport. V případě využití těchto ploch v rámci stávajícího ÚP je třeba počítat s tím, že pozemek by měl do jisté míry plnit funkci veřejnou. Možností jak toho docílit je mnoho.

Pozemek přiléhá k Novodvorským rybníkům a lesní oboře Bažantnice Ploužnice. Uvažovaný budoucí záměr může kombinovat rekreaci, sport a bydlení v nádherné přírodě s výbornou dopravní dostupností.

Informace k IS:

Elektřina: souhlas ČEZ Distribuce s připojením odběrného místa včetně návrhu smlouvy o uzavření budoucích smluv o připojení a včetně podmínek budoucího připojení

Voda: zásobování vodou bude zajišťovat rekonstruovaný vrt v místě stavby, na kterém bude osazeno nové strojní zařízení - vodárna

Odpadní vody: předpokládá se ČOV se vsakem a rozstřikem na pozemek

Pozůstatky staveb, zbořeniště v různých fázích rozpadu: k dispozici dokumentace bouracích prací - demolice stávajících objektů na dotčených parcelách

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás pro bližší informace případně pro domluvení osobního setkání či sjednání prohlídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
358251
Celková plocha
164052m2
Užitná plocha
164052m2
Poloha v obci
Samota
Foto - Aleš Zemek
Aleš Zemek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Living

© 2023 Sousedé