Sousedé
(1/24)
2 000 000 Kč
Přepočet na m2:
1.143 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.
ID nemovitosti:344515
Plocha pozemku:1.750 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023

Popis nemovitosti

Toužíte bydlet na venkově a milujete České středohoří? Nebo byste si chtěli postavit chatu či chalupu podle svých představ na krásném a klidném místě?

Merboltice leží v srdci této krajiny lesů, luk a polí a nabízejí přesně tu úroveň pohody, jakou si představujete.
Pozemek o výměře cca 1.750 m2, který vám nabízíme, je přístupný z vedlejší slepé asfaltové silnice a je mírně svažitý směrem k severozápadu. Pozemek lze napojit na elektrickou síť a na obecní vodovod. Kanalizace v místě není k dispozici, bude nutné řešit po domluvě s úřady jímkou / ČOV.

Nejbližším městem je Benešov nad Ploučnicí vzdálený zhruba 11 km, do nějž se lze z Merboltic dopravit i autobusem hromadné dopravy, který obcí projíždí. Nejbližšími městy s kompletní občanskou vybaveností a nákupními možnostmi jsou Děčín a Česká Lípa vzdálené zhruba 20 km.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme pro domluvení termínu prohlídky.

Pozn: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
ID nemovitosti
344515
Celková plocha
1750m2
Užitná plocha
1750m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Aleš Zemek
Aleš Zemek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Living

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé