Sousedé
(1/11)
Parcela nad Boskovicemi
4 487 250 Kč
ID nemovitosti:061N057523
Plocha pozemku:748 m2
Datum aktualizace:19. června 2024

Popis nemovitosti

___Nabízíme k prodeji kompletně zasíťovaný stavební pozemek v Boskovicích, v ulici U Lomu na výstavbu rodinné vily. Parcela je alternativně také využitelná jako investice pro výstavbu rodinného domu až o třech bytových jednotkách či pro vícegenerační bydlení.
___Pozemek se rozkládá na místě s nádhernými výhledy na Boskovice, zámek, hrad i okolní přírodu. Jde o klidné místo, kam zajíždí jen místní a zároveň disponuje elegantní propojovací zkratkou na centrum pro pěší. Parcela je zkrátka značka „ideál“ pro nejnáročnější zájemce, kteří chtějí vytvořit atypické a zároveň klidné i praktické rodinné bydlení nedaleko centra města.
___ Pozemek disponuje kompletními sítěmi - obecní vodovod, kanalizace, elektřina i plyn, včetně „antoníčků“ na pozemku. Je na něj přístup ze dvou stran, jak z čela tak i z boku a to z nové obecní asfaltové komunikace. Tímto umístěním i tvarem vytváří velmi široké možnosti architektonického řešení vlastní stavby, umístění parkovacích míst, teras pro slunění čí výhledy i vlastního přístupu do domu. V místě pro stavbu RD je v čelní uliční řadě pozemek široký cca 15 m a z boční strany v místě vhodném pro výstavbu RD cca 40 m. Pozemek se do zadní části mírně rozšiřuje, a celková jeho výměra je 748 m2.
___Dle regulativu je stavební místo určené pro stavbu kategorie rodinný dům ( až se 3 byty ) o celkem dvou nadzemních podlažích a jednom podzemním podlaží.
___V Boskovicích ani jinde na Moravě, není aktuálně mnoho míst k výstavbě nového bydlení, která by se mohla pochlubit tak krásnou polohou, jeho výhledy, v pěším dosahu 5 až 15 minut všech škol a služeb i s nevšední přírodou v okolí parcely. V Boskovicích najdete všechny služby od škol, přes obchodní sít, zdravotnická zařízení, sportovní i kulturní vyžití, pěkný zámek i zříceninu gotického hradu. Blansko je vzdálené jen 18 km, a brněnské OC s Globusem pak cca 40 km.
___Cena je konečná se všemi poplatky, včetně vkladu na KU. Neváhejte mne kontaktovat, podám Vám veškeré potřebné informace a zajistím prohlídku pozemku. Zde najdete krátké video: https://youtu.be/-SiE5qfZQXs

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
061N057523

Poloha na mapě

Foto - Oldřich Drápal
Oldřich Drápal
Zobrazit
kontakt
ERA for Live

© 2024 Sousedé