Sousedé
(1/14)
13 566 000 Kč
Přepočet na m2:
17.000 ,-Kč/m2
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: sleva
ID nemovitosti:2400
Plocha pozemku:798 m2
Datum aktualizace:3. dubna 2023

Popis nemovitosti

Veškeré sítě u tohoto pozemku jsou na hranici. Vjezd na pozemek přímo z ulice K Ládví.Ostatní pozemky, které jsou předmětem prodeje lze prodávat i samostatně.Vhodné jsou, jak k výstavbě rodinného, bytového domu, tak skupinových domů, staveb pro podnikání, pro rodinné domy atd., do výše podlaží 3NP + 1. ustupující. Dle územního plánu se jedná o území SV všeobecně smíšené, s mírou využití C, dle platného územního plánu Prahy.V současné chvíli pozemek tvoří zahrada s ovocnými stromy. Soubor pozemků je rovinatý a má připojení na inženýrské sítě (elektrika, voda, plyn, kanalizace).Na sousedních pozemcích se nacházejí menší bytové domy s podzemními garážemi, zbytek tvoří RD a vily. Mimořádná lokalita s množstvím zeleně - v blízkosti Čimický a Ďáblický háj, ale také kousek do rozlehlého přírodního parku Draháň-Trója. Tento park má hned několik zajímavých vyhlídek a turistických atrakcí, Sklenářku, Velkou skálu nebo Havránku. Skvělé dopravní spojení do centra města – autem se během chvilky dostanete na magistrálu a autobusem, zase do 10 minut na stanici metra Kobylisy je další bonus této lokality. V blízkosti se nachází také několik mateřských, základních i středních škol. Za kulturou je možné vyrazit do známého Divadla Za plotem.Supermarkety, zdravotní středisko, restaurace, dětské hřiště v pěší vzdálenosti. Bližší informace Vám ráda sdělím telefonicky či osobně při prohlídce. Využijte této mimořádné nabídky pozemků v Praze.

Základní údaje

ID nemovitosti
2400
Celková plocha
798m2

Poloha na mapě

Foto - Karolína Grulichová
Karolína Grulichová
Zobrazit
kontakt
RK BOHEMIA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé