Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/14)
550 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Daň z nabytí nemovitých věcí není zahrnuta v kupní ceně.
ID nemovitosti:N310128X140
Plocha pozemku:2.866 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:27. března 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 2866m2 v obci Kokšín, 5km od Klatovy. Pozemek se nachází v klidné lokalitě v zástavbě rodinných domů. IS: voda z vlastní studny, elektřina na pozemku – nutno vybudovat elektroměrný sloupek, tzv. antoníček. Dle ÚP plocha smíšená obytná venkovská – možnost výstavby rodinného domu venkovského charakteru nebo rekreačního objektu, resp. chalupy. Přístup k pozemku po obecní komunikaci k hranici pozemku. Koupě nemovitosti je možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme. Velmi zajímavá nabídka ke klidnému bydlení či rekreaci. Doporučujeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Místní zdroj
ID nemovitosti
N310128X140
Celková plocha
2866m2

Poloha na mapě

Foto - Martin Seidl
Martin Seidl
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde