Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/15)
888 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:N220096
Plocha pozemku:940 m2
Datum vložení:10. března 2018

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji zajímavý pozemek pro stavbu rodinného domu i s projektem, který pochází z architektonické dílny Ing. arch. Davida Krause, http://www.archi.cz/22-rodinny-dum-v-nespekach (David Kraus a Dana Čápová). Pozemek přiléhá k obecní komunikaci v klidné části obce, je orientován na jihovýchod. Kolem je zástavba rodinných a rekreačních objektů. Hranici pozemku obtéká na straně u lesa potok. Je potřeba počítat s výstavbou čističky a zřízení vlastního vrtu pro jímání vody. Elektrické vedení je přímo v ulici. Možný projekt je již v ceně pozemku, není však podmínkou podle něj stavět. Obec Nespeky se nachází v okrese Benešov ve Středočeském kraji. Leží na řece Sázavě a tzv. staré benešovské silnici z Prahy do Benešova. Navazující obec Pyšely nabízí veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti je oblíbené golfové hřiště.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
ID nemovitosti
N220096
Celková plocha
940m2

Poloha na mapě

Foto - Daniel Čep
Daniel Čep
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde