Sousedé
13 758 600 Kč
Přepočet na m2:
13.800 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize RK a kompletních právních služeb
ID nemovitosti:357911
Plocha pozemku:997 m2
Datum vložení:30. ledna 2023

Popis nemovitosti

Plánujete postavit pro sebe nebo pro své děti rodinný dům, bydlet ve velmi příjemném venkovském prostředí, ale přitom být stále v Praze, aby jste se kdykoliv dostali do zaměstnání nebo za kulturou do centra města, a to nejen autem ale i prostředky MHD ? Není to nic nereálného, všechny tyto podmínky opravdu skvěle splňuje městská část Praha – Křeslice, ve které Vám nabízíme ke koupi pozemek v lokalitě se zástavbou nových RD.
Rohový pozemek má ideální tvar a velikost, a optimální jihozápadní orientaci (příjezdové komunikace jsou ze severní a východní strany). Kompletní zasíťování celé této lokality, ve které vzniklo celkem 16 nových parcel pro výstavbu RD, je ve fázi přípravy projektové dokumentace a realizace kompletních inženýrských sítí začne ještě v letošním roce. S výstavbou rodinného domu je však na tomto konkrétním pozemku možné začít prakticky okamžitě a dům případně napojit na již hotové inženýrské sítě v ulici Hornokřeslická, která s tímto pozemkem přímo hraničí od severu.
Pozemek je tak ideální nejen pro ty, kteří chtějí rozumně investovat své úspory a s výstavbou RD případně začít až v dlouhodobějším horizontu, ale i pro ty, kteří by chtěli začít stavět hned po realizaci nákupu pozemku. Velmi doporučujeme tuto nemovitost, Křeslice jsou opravdu úžasné místo pro život v Praze.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
357911
Celková plocha
997m2
Užitná plocha
997m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Luboš Houštecký
Luboš Houštecký
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Cool

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé