Sousedé
(1/9)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:347167
Plocha pozemku:988 m2
Datum aktualizace:13. října 2022

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji svažitý pozemek 988 m2 v užším centru Radotína. Radotín, městská část Hlavního města Prahy je velice vyhledávanou lokalitou s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Prahy.
Na pozemku se nachází rodinný dům určený k demolici, nebo kompletní rekonstrukci. Díky možnému zastavění opravdu velké plochy lze uvažovat i o vybudování více jednotek nebo řadových domů. Velký obdélníkový pozemek je ve svahu, a tak se nabízí možnost vybudovat více terasových zahrad a oddělit tak od sebe více zón. Pozemek je přístupný i shora z klidné ulice.
Díky poloze v centru obce je vodovod, kanalizace, plyn a elektřina samozřejmostí.
Městská část Praha 16 – Radotín, které je mezi zalesněnými kopci a údolím řeky Berounky. Najdete zde veškerou potřebnou infrastrukturu od mateřský škol, až po střední, zdravotnická zařízení, obchody a veškeré služby. Je zde však i mnoho volnočasových aktivit a výletních cílů. Vyhledávané přírodní koupaliště je od domu vzdálené necelých 500 m a navazuje hned na několik cyklostezek a okolí řeky Berounky. Ideální spojení z Radotína do centra Prahy je vlakové, zastávka autobusu je jen pár metrů před domem.
Příležitostí realizovat své sny o moderním bydlení v centru této městské části není mnoho a každá investice do bydlení v této lokalitě je určitě dobrou volbou.
Srdečně Vás zvu na prohlídku, na které se přesvědčíte sami o přednostech této nemovitosti.
Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
347167
Celková plocha
988m2
Užitná plocha
160m2
Foto - Martin Dohnal
Martin Dohnal
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Cool

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé