Sousedé
(1/8)
1 290 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně právnického servisu
ID nemovitosti:5490
Plocha pozemku:705 m2
Datum aktualizace:11. ledna 2023

Popis nemovitosti

Prodej stavební parcely, 705m2, obec Petlery u Krušných hor Nabízíme Vám stavební parcelu o rozloze 705 m2, obec Petlery u Krušných hor.
Zpevněná příjezdová cesta vede přímo k pozemku.
K pozemku je k dispozici platné stavební povolení, dále je vydané povolení na domovní čističku odpadech vod, k dispozici je také kompletní projektová dokumentace.
Projektová dokumentace není podmínkou a je možné výstavba jiného domu.
K dispozici inženýrské sítě a to - elektřina, voda z řádu leží na patě pozemku.
Tento pozemek se nachází v klidné části obce s výhledem do okolí. Je tak vhodný k výstavbě jak domu pro rekreační účely, ale také na rodinný dům.
Turistika, cyklistika, zimní vyžití to vše nabízí tato obec a okolí.
Další informace, financování a pro nezávazné prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
400 V
ID nemovitosti
5490
Celková plocha
705m2
Obytná plocha
705m2
Užitná plocha
705m2

Poloha na mapě

Foto - Alena  Škrdle
Alena Škrdle
Zobrazit
kontakt
ORIONIS s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé