Sousedé
(1/3)
1 315 000 Kč
ID nemovitosti:96
Plocha pozemku:764 m2
Datum vložení:17. ledna 2023

Popis nemovitosti

Prodáme pozemek, který je možno využít ke stavbě domu k bydlení, chaty, či jako zahradu k rekreaci. Pozemek je o velikosti 764 m2, s možností odkoupit pozemek o velikosti 246 m2. Na pozemku se nachází klenbový sklep z pískovců cca 50m2 a vlastní studnou. Voda a elektřina na okraji pozemku. Pozemek se nachází na okraji obce Rybniště, v blízkosti větších měst jako je Rumburk a Varnsdorf a tudíž i v blízkosti německých hranic a možností nákupu. V létě zde je možnost využívat Školní rybník ke koupání a vášnivý rybáři k rybolovu. V zimních obdobích je nedaleko Ski areál Horní Podluží, nebo Jedlová. V obci veškerá občanská vybavenost.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
96

Poloha na mapě

Foto - Dominika Komarkova
Dominika Komarkova
Zobrazit
kontakt
BYDLENÍ A FINANCE s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé