Sousedé
(1/24)
Rezervace
590 000 Kč
Přepočet na m2:
384 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize RK a kompletního právního servisu
ID nemovitosti:000820
Plocha pozemku:1.536 m2
Datum aktualizace:2. května 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji parcelu pro stavbu technické, dopravní a občanské vybavenosti, parkovacích stání, garáží, veřejné zeleně, dětského hřiště nebo sportovního zařízení. Vhodné např. pro malou prodejnou se zázemím v patře.

Na pozemku se nachází dvě kanalizační šachty, přes pozemek vede kanalizační řad, do něhož jsou svedeny odpadní vody ze tří bloků sousedícího bytového domu, a středotlaký plynovod (STL), z něhož jsou napojeny tři bloky sousedícího bytového domu. Elektřinu i vodu lze přivést od příjezdové komunikace. Mapy s vyznačenou polohou kanalizace a plynovodu, vyjádření odboru výstavby MěÚ Mělník, informace od Středočeských vodáren, a.s. a od GasNet s.r.o. Vám makléř poskytne osobně na prohlídce nemovitosti.

V obci je veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, obecní úřad, knihovna, potraviny, čerpací stanice, pošta, dětské hřiště, restaurace, hospoda, cukrárna, lékaři, výborné spojení do Prahy, na Mělník, i do Mladé Boleslavi, vlaková i autobusová zastávka, bus 467 do Mladé Boleslavi a do Roudnice, bus 668 do Mšena a Všetat, bus 747 na Mělník.
V případě zájmu o bližší informace a domluvení prohlídky volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
000820

Poloha na mapě

Foto - Ing.arch.Petr Burda
Ing.arch.Petr Burda
Zobrazit
kontakt
BURDAREALITY Ing.arch. Petr Burda

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé