Sousedé
16 590 000 Kč
ID nemovitosti:31231
Plocha pozemku:617 m2
Datum aktualizace:13. července 2024

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej stavebního pozemku o velikosti 617 m2 s již schváleným stavebním záměrem pro výstavbu rodinného domu v klidné lokalitě pražských Čimic, v ulici Libčická. Původní bydovy byly již odstraněny na základě demoličního výměru.
Budoucí objekt je ve fázi projektu, s připravenými připojeními elektřiny (230V, 380 V), vody (dálkový vodovod), vytápěním (tepelné čerpadlo) a odpadem (kanalizace).
Popis (projekt je možno dodat): Stavba je určena pro individuální bydlení, obsahující 1 bytovou jednotku o velikosti 6+1, dům bude mít jedno podzemní podlaží, dvě nadzemní podlaží a od severu ustoupené třetí nadzemní podlaží, střecha bude plochá, k domu přiléhá na severu terasa. V 1.PP je navržena garáž pro 2 osobní automobily, komora sklad, v 1.NP směrem do zahrady je navržen obývací pokoj s jídelnou s kuchyňským koutem, v jižní části je umístěn hostinský pokoj se šatnou a koupelnou. Terasa bude přístupná z obývacího pokoje. Ve 2.NP jsou navrženy 2 pokoje, koupelna a komora, dále ložnice s orientací do zahrady, k níž přiléhá šatna, koupelna a terasa. Ve 3.NP bude pracovna, WC a terasa, orientovaná k jihu. Na střeše pracovny je navržené místo pro umístění solárních panelů, díky kterým se dům stane energeticky soběstačným. Vstup do objektu je přes kryté zádveří od jihu. Vertikální komunikace je zajištěna schodištěm. K vytápění domu je navrženo tepelné čerpadlo NIBE o výkonu 7,8 kW, systém vzduch-voda (venkovní jednotka bude umístěna u jižní fasády domu). Bivalentním zdrojem bude elektrokotel o výkonu 9 kW. Ohřev TUV bude zajištěn pomocí nepřímo ohřívaného zásobníku o obj. 250 l. Parkování je řešeno 2 garážovými stáními v suterénu a 2 parkovacími stáními na pozemku. Prostorové uspořádání stavby: nepravidelný půdorysný rozměr objektu bude max. 17,5 x 10,7 m, zastavěná plocha domem max. 159 m2, plocha terasy bude max. 28 m2, výškové uspořádání stavby - atika ploché střechy na kótě +10,2 m.
Pozemek je ideální pro stavbu Vašeho vysněného domova zejména pro pro rodiny s dětmi. V nejbližší lokalitě se nachází všechny možnosti společenského uplatnění, školy, školky, obchody, restaurace, dětská hřiště, sportoviště, obecní úřad, pošta, zeleň, příroda. Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat realitního zprostředkovatele. Ev. číslo: 31231. Bližší informace Vám sdělí PhDr. Bc. Filip Rachnev, MBA, MRE, 608 027 696, rachnev@home4people.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
31231
Celková plocha
617m2

Poloha na mapě

Foto - PhDr. Bc. Filip Rachnev, MBA, MRE
PhDr. Bc. Filip Rachnev, MBA, MRE
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

© 2024 Sousedé