Sousedé
(1/12)
...
11 613 000 Kč
ID nemovitosti:31118
Plocha pozemku:2.765 m2
Datum aktualizace:23. dubna 2024

Popis nemovitosti

Objevte Místo, Kde Se Snění Stává Skutečností - Váš Nový Domov ve Cvrčovicích
Představte si místo, kde každý den začíná vítáním slunečních paprsků, které se probíjejí skrze koruny stromů, a končí klidným večerem s pohledem na zářící hvězdy. Místo, kde každý váš krok na vlastním pozemku rezonuje s pocitem domova a bezpečí. Takové místo nyní máte jedinečnou příležitost si pořídit. Nabízíme vám zasíťovaný stavební pozemek v malebné obci Cvrčovice, která leží pouhých 20 minut od Brna.

Proč právě Cvrčovice?
Cvrčovice jsou obcí s bohatou tradicí a přátelskou atmosférou, kde se snoubí moderní život s respektem k přírodě a historii. Tento stavební pozemek se nachází na okraji obce, poskytující tak ideální kombinaci soukromí a vynikající dostupnosti. S uliční šířkou 29 metrů, vám tento pozemek nabízí dostatek prostoru pro realizaci vašeho vysněného domova.

Vynikající dostupnost a infrastruktura
Poloha pozemku je strategická nejen díky blízkosti Brna, ale také díky snadnému přístupu k dálnici R52, což zajišťuje vynikající dostupnost jak pro vaše denní dojíždění, tak pro víkendové výlety do okolí. Ať už je vaším cílem práce v městě, nebo relaxace v přírodě, Cvrčovice vám nabídnou to nejlepší z obou světů.

Investice do budoucnosti
Koupí tohoto pozemku neinvestujete jen do kusu země, ale do vaší budoucnosti a budoucnosti vašich dětí. Stavební pozemek v Cvrčovicích je nejen krásným místem pro život, ale také výhodnou investicí s potenciálem růstu hodnoty v čase. Představte si, že se každé ráno probouzíte ve vlastním domě, který jste si vytvořili přesně podle svých představ.

Nečekejte, dokud nebude pozdě
Takové příležitosti se naskytují jednou za život. Nenechte si ujít šanci postavit si domov přesně podle svých snů na místě, které kombinuje klid přírody s výhodami městského života. Stavební pozemek v Cvrčovicích je připraven pro vás, abyste na něm mohli začít psát další kapitolu svého života.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto jedinečného místa, které se může stát základem pro vaše budoucí šťastné bydlení.

Neztrácejte čas přemýšlením, co by mohlo být. Učiňte první krok k realizaci vašeho snu již dnes. Těšíme se na vaši návštěvu v Cvrčovicích. Ev. číslo: 31118. Bližší informace Vám sdělí Boris Vondruška, 777 949 122, profi@home4people.cz

Základní údaje

ID nemovitosti
31118
Celková plocha
2765m2

Poloha na mapě

Foto - Boris Vondruška
Boris Vondruška
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

© 2024 Sousedé