Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena zahrnuje stavební pozemek a podíl 1/2 na přístupových pozemcích společně o celkové výměře cca 672,5 m2, náklady na rozdělení pozemku, právní servis i provizi RK.
ID nemovitosti:363391
Plocha pozemku:673 m2
Datum aktualizace:28. září 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře cca 508 m2, pracovně označen "PARCELA A" v okrajové části obce Křelov - Břuchotín včetně podílu 1/2 na dvou přístupových pozemcích navazujících na ulici Moravská o celkové výměře 331 m2. "Parcela A" vznikne rozdělením pozemku parc. č. 220/87 na dvě samostatné parcely pracovně označené jako "Parcela A" a "Parcela B", obě nabízené k prodeji. Dle aktuálně platné územně plánovací informace je na pozemku možné postavit rodinný dům/dvojdům ať už od hranice k hranici, či s odstupem od sousedních hranic. Pozemek je v současnosti využíván jako udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Aktuálním územním plánem je pozemek veden jako plochy změn - plochy smíšené obytné s hlavním využitím jako "pozemky rodinných domů" a "pozemky rodinných domů, včetně staveb pro zemědělství, které spolu tvoří hospodářský celek". Princip umisťování staveb v této lokalitě je navržen v Územní studii Křelov, lokalita "Mařákova" vypracovanou Magistrátem města Olomouce. Vodovod a dešťová kanalizace jsou ukončeny v první části prodávaného souboru pozemků navazující na přístupovou komunikaci, splašková kanalizace je ukončena v přístupovém pozemku s komunikací.
Podmínkou prodávajícího je, že geometrické rozdělení stávajícího pozemku o výměře 1 115 m2 na dva samostatné pozemky, prac. označené Parcela A a parcela B, bude možné až budou zajištěni vážní zájemci o obě zmiňované parcely A i B.
Část obce Křelov - Břuchotín se nachází v dojezdové vzdálenosti od města Olomouc (cca 10 min), města Litovel (cca 15 min) a její okolí nabízí široké možnosti volnočasových aktivit (pískovna Náklo, Dům přírody Sluňákov, přírodní koupaliště Poděbrady, fort Křelov XVII a další). Základní občanská vybavenost (základní škola, pošta, obchod Hruška, atd.) se nachází v části obce Křelov, případně v nedaleké Olomouci.
Celková cena zahrnuje stavební pozemek a podíl 1/2 na přístupových pozemcích společně o celkové výměře cca 672,5 m2, náklady na rozdělení pozemku, právní servis i provizi RK.
V případě financování hypotečním úvěrem neváhejte využít bezplatné konzultace s naším hypotečním specialistou.
Pro více informací kontaktujte makléře této nabídky.
Vizualizace RD jsou pouze ilustrativní.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
363391
Celková plocha
673m2
Užitná plocha
673m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Karel Fiala
Bc. Karel Fiala
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

© 2023 Sousedé