Sousedé
(1/25)
2 840 000 Kč
Přepočet na m2:
4.220 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: cena zahrnuje stavební pozemek a podíl 1/2 na přístupových pozemcích společně o celkové výměře cca 672,5 m2, náklady na rozdělení pozemku, právní servis i provizi RK.
ID nemovitosti:363377
Plocha pozemku:673 m2
Datum aktualizace:22. dubna 2024

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře cca 507 m2, pracovně označen "PARCELA B" v okrajové části obce Křelov - Břuchotín včetně podílu 1/2 na dvou přístupových pozemcích navazujících na ulici Moravská o celkové výměře 331 m2. "Parcela B" vznikne rozdělením pozemku parc. č. 220/87 na dvě samostatné parcely pracovně označené jako "Parcela A" a "Parcela B", obě nabízené k prodeji. Dle aktuálně platné územně plánovací informace je na pozemku možné postavit rodinný dům/dvojdům ať už od hranice k hranici, či s odstupem od sousedních hranic. Pozemek je v současnosti využíván jako udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Aktuálním územním plánem je pozemek veden jako plochy změn - plochy smíšené obytné s hlavním využitím jako "pozemky rodinných domů" a "pozemky rodinných domů, včetně staveb pro zemědělství, které spolu tvoří hospodářský celek". Princip umisťování staveb v této lokalitě je navržen v Územní studii Křelov, lokalita "Mařákova" vypracovanou Magistrátem města Olomouce. Vodovod a dešťová kanalizace jsou ukončeny v první části prodávaného souboru pozemků navazující na přístupovou komunikaci, splašková kanalizace je ukončena v přístupovém pozemku s komunikací.
Podmínkou prodávajícího je, že geometrické rozdělení stávajícího pozemku o výměře 1 115 m2 na dva samostatné pozemky, prac. označené Parcela A a parcela B, bude možné až budou zajištěni vážní zájemci o obě zmiňované parcely A i B.
Část obce Křelov - Břuchotín se nachází v dojezdové vzdálenosti od města Olomouc (cca 10 min), města Litovel (cca 15 min) a její okolí nabízí široké možnosti volnočasových aktivit (pískovna Náklo, Dům přírody Sluňákov, přírodní koupaliště Poděbrady, fort Křelov XVII a další). Základní občanská vybavenost (základní škola, pošta, obchod Hruška, atd.) se nachází v části obce Křelov, případně v nedaleké Olomouci.
Celková cena zahrnuje stavební pozemek a podíl 1/2 na přístupových pozemcích společně o celkové výměře cca 673,5 m2 náklady na rozdělení pozemku, právní servis i provizi RK.
V případě financování hypotečním úvěrem neváhejte využít bezplatné konzultace s naším hypotečním specialistou.
Pro více informací a cenu nemovitosti kontaktujte makléře této nabídky.
Vizualizace RD je pouze ilustrativní.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
363377
Celková plocha
673m2
Užitná plocha
673m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Karel Fiala
Bc. Karel Fiala
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

© 2024 Sousedé