Sousedé
(1/11)
1 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně právních služeb a provize RK
ID nemovitosti:355414
Plocha pozemku:970 m2
Datum aktualizace:24. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám příjemný a upravený pozemek určený k výstavbě v obci Malá Morava okr. Šumperk obklopen okolní přírodou a sousedící s říčkou Malá Morava, který je vzdálený pouze 8 km od oblíbeného rekreačního areálu Dolní Morava. V galerii fotek najdete plánované rozdělení pozemků, přičemž tento nabízený pozemek je označen č.3 o výměře cca 970 m2.

V obci Malá Morava je zbudována obecní kanalizace i vodovod v těsné blízkosti s tímto pozemkem. Pozemek označený č.3 by vznikl geometrickým rozdělením na základě geometrického plánu s vytýčením hranic pozemku geodetem. K nabízenému pozemku označenému č.3 o výměře cca 970 m2 je plánované zajištění přístupové cesty ve spolupodílovém vlastnictví pozemku navazující na obecní komunikaci.

Pozemek je dle platného územního plánu obce Malá Morava okr. Šumperk vedený jako plochy smíšené obytné pro výstavbu venkovského bydlení.

Součástí nabízené kupní ceny pozemku označeného č.3 je i plánované zajištění přístupové cesty na pozemku ve spolupodílovém vlastnictví, dále vytýčení hranic pozemku geodetem včetně právních služeb a provize RK.

Pro více informací o této nemovitosti kontaktujte makléře nabídky.

Nabízíme Vám možnost bezplatné konzultace financování koupě této nemovitosti s naším finančním poradcem. Více fotografií na stránkách RE/MAX.

Základní údaje

Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
355414
Celková plocha
970m2
Užitná plocha
970m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Karel Pazdera
Karel Pazdera
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

© 2024 Sousedé