Sousedé
(1/20)
081.jpg
2 590 000 Kč
Přepočet na m2:
2.967 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:107
Plocha pozemku:873 m2
Datum aktualizace:21. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám výhradní zprostředkování prodeje zasíťovaného stavebního pozemku o výměře 873 m2 v centru obce Jíkev, na kterém se nachází novostavba chatky z roku 2022. Pozemek i chatka mají vlastní elektrickou a vodovodní přípojku.

Na pozemek je tedy přivedena vlastní elektrická (230 a 400 V) a vodovodní přípojka do vodovodní šachty, obecní kanalizace se nachází v silnici před pozemkem. Současně je hotový projekt a schválená výstavba vrtané studny, kterou si již může realizovat nový vlastník. Rovinatý pozemek je ze dvou stran nově oplocen a ze dvou stran ohraničení tvoří přilehlé sousední stavby.

Tento pozemek je v ÚR evidován jako stavební parcela, kde je povoleno vybudovat standardní přízemní/patrový rodinný dům s obytným podkrovím s maximální zastavitelnou plochou o velikosti 30 % z výměry pozemku. Chatka tak může zůstat jako zahradní domek. Detailní informace z ÚR povolené stavby zašleme na vyžádání.

Chatka s podlahovou plochou 20 m2 disponuje elektrickým vařičem, lednicí, malým krbem na bio olej, hliníkovými okny a vkusným nábytkem, který je součástí kupní ceny. Před chatkou je k dispozici venkovní prostorná terasa s výměrou 28 m2, která se právě dokončuje. Součástí je rovněž samostatná kůlna na nářadí a za chatkou jímky na dešťovou vodu se sprchou, suché WC za chatkou. Podlahu chatky tvoří zateplené OSB desky s vinylovou podlahou. Zdi i strop jsou rovněž zatepleny 10 cm vatou a pobity dubovými dřevěnými deskami ošetřené kvalitním olejem.

V chatce může zůstat veškerý nábytek, který je součástí kupní ceny, popř. může být vyklizen, avšak ihned k nastěhování.

V docházkové vzdálenosti v obci k dispozici samoobsluha se smíšeným zbožím, hostinec, MŠ a ZŠ 1. stupně, vlaková i autobusová zastávka ve směrech Nymburk, Loučen a Milovice, kde je již veškerá občanská vybavenost. Okolí obce obyvatelům nabízí krásnou přírodu s mnoha cyklostezkami. Právní servis vč. vyřízení hypotéky zdarma.


Dostupná vybavenost: škola, školka, nákupní centrum, restaurace, místní­ úřad. Technický popis: vodovod - vlastní zdroj, vybavení: lednice, nábytek, sporák, sprchový kout, krb, terasa, venkovní stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Místní zdroj
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
LedniceSporák
ID nemovitosti
107
Celková plocha
873m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ivo Loskot
Ivo Loskot
Zobrazit
kontakt
EUFINANCE, s.r.o.

© 2024 Sousedé