Sousedé
(1/8)
DJI_0709
3 181 500 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:15423069
Plocha pozemku:3.718 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím stavební pozemek v obci Jackov u Moravských Budějovic.Jedná se o mírně svažitý pozemek, který může sloužit k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu nebo také jako příležitost k investici. Pozemek lze rozdělit až na čtyři stavební pozemky a realizovat zde developerský projekt. Dle územního plánu je pozemek veden jako plocha smíšená obytná venkovského charakteru, kdy hlavní využití je pro bydlení v rodinných domech.Elektřina je přivedena přímo na pozemku, kde jsou pilíře. Vodovod bude řešen vlastní vrtem a kanalizace zemním pískovým filtrem. Příjezd k pozemku je po zpevněné obecní komunikaci.Obec Jackov se nachází 3,5 km jihozápadně od Moravských Budějovic u řeky Jevišovky, která protéká pod obcí Jackovským rybníkem. V okolí jsou například města Krnčice a Nové Syrovice. Jedná se o klidné místo s cca 200 obyvateli a veškerá občanská vybavenost je v 3 km vzdálených Moravských Budějovicích.Dojezdové vzdálenosti: Třebíč – cca 25 km, Znojmo – cca 25 km, dálnice D1 – cca 48 km. V okolí se nachází například hrad Bítov nebo krásná přehrada Vranov. Pokud hledáte klidné místo, s dobrou dostupností okolních měst, tak je tohle právě pro vás.Budu moc rád za vaše zavolání a těším se na osobní setkání.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Místní zdroj
ID nemovitosti
15423069

Poloha na mapě

Foto - Josef Chovanec
Josef Chovanec
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé