Sousedé
(1/17)
DJI_0072-HDR1
44 500 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14833003
Plocha pozemku:5.000 m2
Datum aktualizace:26. dubna 2023

Popis nemovitosti

Prodej stavebního pozemku na jedinečném místě nad řekou Vltavou v obci Točná, vzdálené pouhých 20 minut od centra Prahy. Jedná se o mírně svažitý pozemek na jihozápadním svahu o celkové ploše 5000 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Přístup je zajištěn z obecní komunikace a inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Obec Točná se nachází v těsné blízkosti přírodní rezervace Šance, je vzdálena 20 minut jízdy od centra Prahy a pár minut jízdy od nájezdu na Pražský okruh. Dopravu z Točné zajišťuje autobusové spojení MHD na metro Kačerov, nebo Modřany. Mateřská školka je přímo v obci a nejbližší základní škola, gymnázium, restaurace a další občanská vybavenost se nachází v sousedních Dolních Břežanech. Točná má své vlastní letiště, fotbalový klub a v okolí se nachází mnoho cyklistických tras.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
14833003

Poloha na mapě

Foto - Airport Recepce
Airport Recepce
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé