Sousedé
(1/5)
DJI_0073
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, včetně provize
ID nemovitosti:14733014
Plocha pozemku:2.662 m2
Datum vložení:15. ledna 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji 7 stavebních pozemků vhodných k developerskému projektu. Jedná se o ucelený soubor pozemků o celkové ploše 2.662 m2. Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako OB, tedy čistě obytné.Na podzim roku 2022 proběhlo několik jednání s obcí a v současnosti MČ počítá s obytnou výstavbou, kdy výsledkem je toto ustanovení ze strany města:Developer vytvoří komunikační připojení na stávající komunikaci ul. Středohorská.Developer si může zažádat u obce o odkup části pozemku parc. č. 1436/20, který je mezi pozemky 1436/14, 1436/15, 1436/16, 1436/17, 1436/18, 1436/19 a 1436/21. Městské části nebude vadit, pokud záměr bude řešený jako uzavřený nebo samostatný rezidenční areál s areálovou komunikací. Tím se stanou všechny součásti komunikacemi neveřejnými, tj. komunikacemi účelovými, kdy vlastníky vždy budou spoluvlastníci ŘRD a nebude tedy nutné budovat veřejné osvětlení. Pokud developer nebude chtít obytnou výstavbu, je možné jednání o těchto dalších možnostech využití:Hlavní využití: Plochy pro bydlení.Přípustné využití: Byty v nebytových domech, mimoškolní zařízení pro děti a mládež,mateřské školy, ambulantní zdravotnická zařízení, zařízení sociálních služeb.Podmíněně přípustné využití: obchodní zařízení s celkovou hrubou podlažní plochounepřevyšující 300 m2. Dále lze umístit: malá ubytovací zařízení, školy, školská a ostatnívzdělávací zařízení, kulturní zařízení.Inženýrské sítě:Elektřina a kanalizace - přímo u pozemku.Vodovodní řád - vzdálen cca 100 m v ulici Středohorská.Plyn – cca 150 m v ulici Středohorská.V současnosti je Uhříněves jedním z velkých rozvojových území Prahy. V posledních deseti letech zde byly kompletně zrekonstruovány inženýrské sítě, komunikace a chodníky. Od roku 2000 prochází přestavbou centrum Uhříněvsi na plochách po zrušeném cukrovaru, Dřevopodniku a přilehlých volných plochách blízko nádraží. Na nově vzniklém Novém náměstí vznikají bytové domy a prodejny. V roce 2002 zde byla otevřena nová radnice Úřadu městské části Praha 22.Občanská vybavenost je na velmi dobré úrovni. Najdete zde obchody, lékárny, důležité úřady, mateřské a základní školy. Zájemci o sport zde naleznou různá sportoviště a síť cyklostezek. Dobrá dopravní dostupnost je zajištěna především vlakovým spojením do centra Prahy. Rovněž můžete využít autobusové linky, které vás dopraví do stanice metra Háje či do Depa Hostivař. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
14733014

Poloha na mapě

Foto - Erika Mezková
Erika Mezková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé