Sousedé
(1/13)
DSC_0001
4 499 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14423888
Plocha pozemku:452 m2
Datum aktualizace:30. března 2023

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v Praze, a přesto v klidné rezidenční zástavbě na okraji města blízko přírody? Nabízím k prodeji stavební pozemek o velikosti 452 m2 ,včetně přístupové komunikace. S majiteli je dohodnuto, že lze jednat o zvětšení samotného pozemku k výstavbě o cca 70m2 v obci Benice. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu. Přístup na pozemek je zajištěn po vlastní soukromé cestě. Voda, elektřina, plyn a kanalizace v blízkosti. Dobrá dopravní dostupnost. Zastávka autobusu je vzdálena 2 min. chůze, spojení na metro „C“ Háje, popř. vlak v Uhříněvsi. V Benicích se nachází známé sportovní centrum“ Health Club Park Holiday s širokou škálou wellness aktivit, s bazénem a saunami. Nákupní zóna Čestlice je vzdálena cca 3 km. Základní škola, školky, lékaři, lékárny a další občanská vybavenost se nachází v Uhříněvsi, nebo v Kolovratech vzdálených cca 3 km. Případné financování hypotečním úvěrem Vám rádi zajistí naši finanční poradci s nejlepšími možnými podmínkami na trhu. Osobní prohlídku pozemku Vám po dohodě zajistím kdykoliv.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
14423888

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lubomír Brychta
Ing. Lubomír Brychta
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé