Sousedé
(1/3)
1673262116463
750 000 Kč
Přepočet na m2:
594 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14223063
Plocha pozemku:1.262 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k nákupu pozemek v obci Staré Křečany. Pozemek je rovinatého charakteru.Na pozemku je možné stavět rodinný dům s podkrovím k trvalému bydlení, dle platného územního plánu se pozemek nachází v zoné B- bydlení.Přístupová komunikace je obecní zpevněná s uličním osvětlením. Přípojný bod elektrického vedení se nachází na hranici pozemku. Voda se musí řešit vlastní studnou. Splašková kanalizace v této lokalitě není, je tedy potřeba počítat s vybudováním čističky odpadních vod. Je zde možnost odkoupení i sousedních pozemků. Pokud hledáte bydlení, kde budete obklopeni přírodou a přesto kousek od města, tak je tento pozemek pro Vás tou správnou volbou. Obec se nalézá na západním úpatí Lužických hor, ve Šluknovském výběžku, nedaleko městaRumburk a se nachází v bezprostřední blízkosti Národního parku České Švýcarsko. V obci je mateřská škola a základní škola prvního stupně. Na pozemku je možnost postavit dům od společnosti Nový domov Steco je nejnovějším členem renomované skupiny "Steco Group". https://novydomovsteco.cz/details/ecomode/1Pro bližší informace kontaktujte makléře nabídky. Zajistíme hypotéku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
14223063

Poloha na mapě

Foto - Natalia Grishaeva, MBA
Natalia Grishaeva, MBA
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé