Sousedé
(1/25)
zakreslení pozemku
49 800 000 Kč
Přepočet na m2:
3.901 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:08123034
Plocha pozemku:12.767 m2
Datum vložení:11. srpna 2022

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej jedinečné nemovitosti se skvělou dostupností do Prahy v obci Březí u Říčan. Jedná se o pozemky s celkovou výměrou 12 767 m2, jejichž využití má velmi různorodé možnosti. Nemovitost lze využít jak soukromě, tak i obchodně tj. rozparcelování a rozprodej pozemků na RD, nebo přestavbou současné stavby na bytový dům, vybudovat sídlo firmy nebo také lze využít nemovitost na výstavbu zdravotnického zařízení, pečovatelského zařízení nebo také školského zařízení. Možností využití této jedinečné nemovitosti je opravdu mnoho. Velkolepá rozloha a využití okolních pozemků zajišťuje i vyhledávané soukromí. V současné době je na pozemku rodinný dům 5+kk s rozlehlou zahradou, loukou, lesem a soukromým rybníkem. První část pozemku o rozloze cca 6 321m2 je v územním plánu vedena jako „Plochy smíšené obytné – bydlení venkovské (BV) s hlavním, funkčním využití: stavby pro bydlení – rodinné domy – izolované.Další přípustné využití: školská zařízení, zdravotnická a sociální zařízení, obchodní zařízení a zařízení nerušících služeb (vše do kapacity 100 m2 hrubé podlažní plochy); nerušícími službami se rozumí služby, které svým provozováním nenarušují užívání staveb, zařízení a pozemků ve svém okolí a nezhoršují životní prostředí v souvisejícím prostředí – hluk, čistota ovzduší, dopravní zátěž), stavby dopravní a technické infrastruktury a stavby doplňkové, související s hlavním využitím plochy.Druhá část pozemku o rozloze cca 5 238 m2 je v územním plánu vedena jako „Plochy přírodní“ s hlavním funkčním využitím: plochy přírodní, zajišťující podmínky pro ochranu přírody a krajiny, včetně významné nelesní zeleně.Poslední třetí část pozemku o výměře 1 208 m2 je rybník využíván k soukromému chovu ryb. V současné době je nemovitost napojena na studnu, vodovod, ČOV (právě probíhá příprava napojení na obecní kanalizaci), elektřinu, na domě využity solární panely.Obec Březí se nachází necelé 4 km od hranic hlavního města a nabízí výbornou dostupnost do centra Prahy. Autobusová zastávka MHD linky č. 469 (směr Říčany, Strančice, žel. st.) a linky č. 366 (směr Praha-Uhříněves, metro A Skalka) je vzdálená 10 minut chůze. Pro cesty do centra Prahy lze volit dálnici D1 s napojením na Pražský okruh, nebo vlakové spojení. V obojím případě jste v centru Prahy přibližně za 30 minut. Sousední Říčany a také nedaleká Uhříněves je vzdálená asi 10 minut jízdy autem.Více informací u makléře nabídky. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
08123034

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Šelder
Stanislav Šelder
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé